شرکت فنی و مهندسی آذر آرام سو

با توجه به کمبود آب و محدود بودن منابع آبی و هدر رفت آب در شیوه‌های آبیاری سنتی از یک طرف و نیاز مبرم کشور به محصولات کشاورزی و تامین نیازهای غذایی مردم و در نتیجه ناگزیر بودن به توسعه کشاورزی در کشور از طرف دیگر اهمیت و ضرورت احداث مزارع و باغ‌های نوین که مجهز به سیستم‌های آبیاری نوین باشند بیش از پیش مشخص می‌شود.

شرکت آذر آرام سو با تکیه بر دانش فنی و مهندسی در جهت استفاده بهینه از منابع آب، افزایش راندمان عملیات آبیاری و صرفه‌جویی در مصرف آب در زمینه طراحی و اجرای سیستم‌های آبیاری تحت فشار فعالیت می‌کند و مفتخر است با طراحی و اجرای سیستم‌های آبیاری قطره‌ای و بارانی در خدمت هموطنان عزیز می‌باشد.

آدرس : ارومیه، خیابان مولوی، خیابان امین، خیابان دیانت، کوی یازده، پلاک ۶

مدیرعامل : احمد محمودزاده

تلفن تماس : ۰۴۴۳۲۷۲۳۸۸۸

تلفن همراه : ۰۹۱۴۴۴۳۲۶۳۴

پیج اینستاگرامی : –

شهرستان خوی

نمایندگی فروش شرکت اروم زیست تاک

نمایندگی فروش شرکت اروم زیست تاک در تاریخ ۲۶ دی ماه ۱۳۹۸ افتتاح شد. هدف از افتتاح نمایندگی فروش شرکت اروم زیست تاک در شهرستان خوی، ارائه خدمات مطلوب تر و تامین هرچه بهتر تقاضای نهال های اصلاح شده و پایه های رویشی درختان میوه برای  مشتریان عزیز شرکت در شمال استان آذربایجان غربی می باشد، امید است که افتتاح این نمایندگی گامی موثر در جهت تامین نیاز مشتریان و ترویج نهال های پایه رویشی در شمال استان باشد.

 

آدرس نمایندگی شهرستان خوی: خوی، کیلومتر یک جاده تبریز، روبروی گلشهر ( طیاره میدانی )، جنب باربری معین بار

مسئول نمایندگی فروش شرکت در شمال استان: آقای مهندس حامد کریم پور

تلفن تماس: ۰۴۴-۳۶۴۶۶۷۰۳

تلفن همراه :  ۰۹۰۲۹۱۴۲۴۵۲

پیج اینستاگرامی: @uztco.khoy