به گزارش کشاورزنیوز؛

رضا کریمی روز چهارشنبه در جلسه هم اندیشی بررسی مسائل و مشکلات عشایر استان افزود: تلاش مسوولان باید بر این اصل استوار باشد که بهترین راهکارهای قانونی در جهت حمایت از تولیدات عشایر و نقش کلیدی که در اقتصاد مقاومتی دارند بکار گرفته شود.
او اظهار کرد: این قشر زحمتکش که به عنوان تولید کننده نقش مهمی در تولید مواد لبنی ، گوشت و پشم دارند باید بتوانند بیش از پیش با دلگرمی و علاقه به جامعه خدمت کنند.
کریمی گفت: اگر با همدلی ، اتحاد و انسجام مسوولان سازمان های آب ، برق و گاز بتوانیم حداقل امکانات زندگی را برای این قشر زحمتکش فراهم و با حضور اعضای کمیسیون واگذاری اراضی در احقاق حقوق عشایر تلاش کنیم در این صورت از مهاجرت آنها به شهرها جلوگیری خواهیم کرد.
به گزارش کشاورزنیوز از روابط عمومی جهاد کشاورزی اردبیل ، کریمی با قدردانی از پیگیری های مسوولان سازمان جهاد کشاورزی استان افزو : اجرای پروژه پایاب سد خدا آفرین یکی از مهم ترین پروژه های استانی و ملی است که به نفع عشایر غیور استان است.
به گفته وی ، عشایر سلحشور استان نیز باید به مسوولن و خادمان خود اعتماد داشته باشند و آنها را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی و بهبود وضعیت امرار معاش عشایر یاری کنند.
وی به استفاده از تمام ظرفیت های نمایندگان استان به ویژه کمیسیون کشاورزی و منابع طبیعی در راستای بهره مندی بیشتر عشایر از امکانات زیربنایی قول مساعد داد.
۶۰۱۸

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.