کشاورزنیوز(اخبار کشاورزی ایران):

به گزارش کشاورزنیوز، کامران حسینی در گفت وگو با خبرنگار کشاورزنیوز با تقدیر از اقدامات تشکل های زیست محیطی، اظهار کرد: نشان خرس قهوه ای ایران و لوح تقدیر توسط خانم پخشان قلندری فعال محیط زیست مهابادی در دومین نشست تخصصی حقوق حیوانات با حضور خانم دکتر معصومه ابتکار اعطا شد که حاصل فعالیت های خوب وی در موضوع محیط زیست و دفاع از حقوق حیوانات است.
وی افزود: این فعال محیط زیست در سفر رئیس جمهوری به شهرستان مهاباد در دفاع از حقوق اسب های محلی تصاویر و پوستری را به نمایش گذاشت که تاثیرات مثبت در حوزه محیط زیست و دفاع از حقوق حیوانات برجای گذاشت که عامل اصلی این انتخاب همین موضوع است.
‘پخشان قلندری’ دریافت کننده نشان خرس قهوه ای نیز به خبرنگار کشاورزنیوز، بیان کرد: این نشان را به افرادی اعطا می کنند که در خصوص دفاع از حقوق حیوانات فعال باشد.
وی اضافه کرد: دکتر معصومه ابتکار و آزاد عباسی از استان کردستان هم همزمان با من موفق به دریافت این جایزه و نشان شدند، سالانه در شهریور ماه دیده بان حقوق حیوانات ایران افرادی که کار شاخص و اقدامات مفید ‘ضد خشونت حیوانات’ انجام دهند نشان خرس قهوه ای را اعطا می کند.
پخشان قلندری رئیس تشکل سبزاندیشان جوان مهاباد است.
۳۰۹۳/ ۳۴۰۴

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.