به گزارش کشاورزنیوز؛

به گزارش کشاورزنیوز، ابراهیم حاج عباسی روز جمعه در جمع پرورش دهندگان میگوی استان بوشهر در دشتی افزود: براساس مصوبه دولت برق سایت پرورش میگو باید بصورت تعرفه کشاورزی باشد اما هم اکنون در این سایت ها تعرفه تجاری محاسبه می شود.
وی افزود: از هر هکتار سایت پرورش میگو یک شغل مستقیم و دو شغل غیر مستقیم دائم ایجاد می شود.
حاج عباسی از توجه ویژه نماینده مردم دشتی و تنگستان برای رسیدگی به مشکلات پرورش دهندگان میگوی استان بوشهر و شهرستان دشتی تقدیر نمودو افزود : در صورت حل مشکلات سایت های پرورش میگو در استان بوشهر مشکل معیشت ۲۵ هزاراز پرورش دهندگان میگو و خانواده های آنان برطرف می شود.
نماینده مردم دشتی وتنگستان در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: علاقه مندی جوانان به فعالیت های تولیدی و کارآفرینی موجب مسرت است اما نباید این واحدها با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کنند .
سید کمال الدین شهریاری افزود: روی صحبتم با همه مسئولان و خودم این است ما که این همه شعار می دهیم و پوستر می زنیم و سخنرانی می کنیم اینها رهبری را راضی نمی کند و به درد مردم نمی خورد.
وی افزود: فلسفه وجودی ما مسئولان خدمت به این قشر تولید کننده است و اگر خدمت نکنیم حقوق مان حرام است و عدم توجه به تولید بلایی به سرمان می آورد که فرزندان خود ما متضرر می شوند.
شهریاری اضافه کرد: اگر رئیس و نماینده شده ایم برای این است که با همدیگر جمع شویم که از تولید و اشتغال حمایت کنیم و برای حل مشکلات تلاش نماییم و فرمان رهبری در اینجا محقق می شود و نه در پشت میز.
نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در این دو سه ماه دوره نمایندگی درمجلس بیش از دو هزار نامه برای اشتغال از دو شهرستان دشتی وتنگستان و سایر نقاط استان بوشهر در دفاتر من وصول شده که عمدتا کارجویان با مدارج علمی بالا بیکارند.
شهریاری تاکید کرد: کم و کسر قانونی نداریم شاید قوانین ما حتی زیادی هم باشد منتهی آنچه مهم است اجرای همین قوانین موجود است.
وی با بیان اینکه مجریان قانون دلسوزانه و با جرات کار کنند و خطا بخاطر کار زیاد بخشودنی است افزود: زمانی کشور رشد می کند که به جای اینکه یک سرمایه گذار پشت در اتاقمان منتظر ما باشد، خودمان به دفتر سرمایه گذار برویم و از آنها درخواست کنیم که بیایند سرمایه گذاری کنند و تولید انجام دهند.
۷۲۰۶/ ۶۰۴۵

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.