به گزارش ایرنا، مهدی خلج در دیدار با محمد خدادی، فعالیت های این سازمان در مناطق کشور را تشریح کرد و گفت: دامپزشکی پیشتاز در عرصه بهداشت عمومی است و در تحکیم مبانی اقتصاد ملی نقش دارد.
وی گردش مالی ایران در این بخش را بیش از یک تریلیون و ۴۲۰ هزار میلیارد ریال (۱۴۲ هزار میلیارد تومان) اعلام کرد و افزود: حدود ۲۵ درصد ثروت کشورها در جهان مربوط به این بخش است.
خلج همچنین بر ضرورت تبیین اهمیت کار این حرفه و معرفی آن به جامعه با همکاری و هم افزایی رسانه ها در تشویق و جلب مشارکت مخاطبان تاکید کرد و گفت: بی توجهی در همراهی مردم با این بخش، به ورشکستگی صنعت در این زمینه و همچنین آسیب به سلامت افراد جامعه منجر می شود.
محمدخدادی مدیرعامل خبرگزاری ایرنا نیز در این دیدار، «اطلاع رسانی درست» را از نیازهای اساسی جامعه رسانه ای کشور دانست و گفت: متاسفانه امروزه کیفیت اطلاعات جای خود را به کمیت داده و سبب عدم شناخت و خطای ادراکی جامعه شده است.
وی همچنین «جمع آوری اطلاعات، عدم ابهام در اطلاعات و منبع اطلاعات» را برای ایجاد مشارکت در مخاطب ضروری دانست و افزود: باید اطلاعات را برای مخاطب ساده سازی و دسته بندی کنیم تا بار مفهومی به آن ببخشد.
اقتصام**۹۱۸۶ ** ۲۰۲۳

انتهای پیام /*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.