افشاگری مجیدی علیه رئیس جوان و خبرساز هیات مدیره استقلال!

به گزارش کشاورزنیوز، بعد از دیدار فرزاد مجیدی با شهاب جهانیان، رئیس هیات مدیره استقلال در وزارت ورزش ، این گمانه زنی که رئیس جوان هیات مدیره آبی ها به دنبال آلترناتیوسازی برای منصوریان است، قوت گرفت. این مشاور اجرایی وزیر ورزش که عبدالحمید احمدی ، معاون فرهنگی وزارت ورزش و مسئول اصلی وزارتخانه در سامان دهی هیات مدیره های های استقلال و پرسپولیس چندی قبل درباره انتخابش در هیات مدیره استقلال گفته بود:«ایشان به هر حال هم همشهری آقای وزیر هستند و هم مشاور ایشان و انتخاب شان با تصمیم آقای وزیر اتفاق افتاده است.» در هفته های اخیر حسابی خبرساز شده است.

بعد از نقشی که او در جدایی افشارزاده و سپس حسنی خو از استقلال داشت ، این بار وارد مسائل فنی شده است. از یک سو تلاش بسیاری دارد تا مدیران طیف کامران منزوی مثل نظری جویباری یا هام ساعدی را باری دیگر به باشگاه برگرداند. همان دست مدیرانی که وزارت ورزش در دو ساله گذشته به شدت منتقدشان بود. از سوی دیگر هم مدام مصاحبه هایی خبرساز انجام می دهد. دیدارهایی برگزار می کند که علیرضا منصوریان ، سرمربی فعلی تیم را برآشفته می کند و آخرین این تصمیمات خبرسازش هم دیدار با فرزاد مجیدی بوده است. او فرزاد را دیده بود تا پیامی را به فرهاد برساند.

بعد از حاشیه دار شدن این دیدار ، گفت فرزاد مجیدی می خواسته به دیدنش بیاید . حرفی که باعث دلخوری فرزاد شده است و فرزاد پاسخ داده:«اسنادش هست. این قدر تماس گرفتند که ناچار شدم به دیدارشان بروم.»

حتی نزدیکان به خانواده مجیدی می گویند برای برگزاری این دیدار به مادر فرهاد مجیدی هم تماس گرفته اند تا ارتباطی میان فرهاد در لندن و مسئولان استقلال برقرار شود.

منبع: خبرآنلاین

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.